2019/2020 навчальний рік

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед навчальних закладів інтернатного типу

ПредметПрізвищеКласМісце
ГеографіяМунтян Микита11ІІ
Горгуль Ліля10І
ІсторіяЗоря Данііл11І
Аксьонов Юрій11ІІІ
Войтовіч Вікторія10ІІ
Маковчик Миколай10ІІ
Токар Владислав10ІІІ
Величков Олексій9І
Яцевич Ярослав9ІІІ

2018/2019 навчальний рік

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед навчальних закладів інтернатного типу

ПредметПрізвищеКласМісце
ГеографіяЗамятін Вадим11ІІ
ІсторіяМаковчик Микола9ІІІ
Зоря Данііл10ІІ
Степанов Кирило11І

18 Міжнародна учнівська конференція "Різдвяні читання"

  1. Смолев Олександр
  2. Філоненко Сергій

2017/2018 навчальний рік

Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів серед навчальних закладів інтернатного типу

ПредметПрізвищеКласМісце
ГеографіяБутенко Ігор9ІІІ
Охременко Олег10ІІ
Замятін Вадим10ІІІ
ІсторіяГулієв Ілгар 10ІІ
Лосюк Дмитро 11ІІ
Воскобойніков Кирило11ІІІ

Тези доповідей учнів 9-Б класу були опубліковані в збірці "Каразінський колоквіум"

  • Валов Даніїл "Єзуїти - поборники інтересів Папи Римського" (стор. 114)
  • Олександров Родіон "Берестейська мирна угода як засіб становлення Української держави" (стор. 141).

Підсумки конференція конкурсу науково-дослідницьких робіт учнів «Крок до науки» (керівник О.І.Уткіна)

1. Нагороджені грамотами в наступних номінаціях:

1.1. «За актуальність вибору тематики» - учень 9-Б класу Олександров Родіон за роботу «Берестейська мирна угода як засіб становлення Української держави»;

1.2. «За ґрунтовність дослідження» - учень 9-Б класу Бутенко Ігор за роботу «Влияние миграции на экономику Китая».

1.3. «За кращий дебют» - учень 9-Б класу Філоненко Сергій за роботу «Особливості надання податкової пільги фізичним особам»;

2. Оголошена подяка за активну участь у роботі конференції учню 9-Б класу Валову Даніїлу.

2016/2017 навчальний рік

Підготовка команди-учасника ХІХ Всеукраїнського турніру юних істориків (м. Запоріжжя), 2017.

Склад команди:

  1. Іванік Єгор, 9-А клас.
  2. Кібукевич Микола, 10-Б клас.
  3. Косінов Владислав, 10-Б клас.
  4. Олійник Олег, 10-Б клас.
  5. Смирнов Данило, 10-А клас.
Кiлькiсть переглядiв: 248

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.